Nejste spokojení s tím, co vám vnucují? Myslíte si, že neexistuje jiná možnost, jak žít? Ale existuje.

 
 

videa

Oficiální média nám neustále lžou a mlží, nikdo nás nebude vodit za ručičku, a tak si musíme pomoct sami, je čas kdy se musíme sami vzdělávat, a to pomocí internetu
Dávám sem jenom několik ukázek filmů, které mi přijdou nejzajímavější. Jinak většinu filmů této tématiky najdete na serverech jako mustwatch.cz, paralela.ic.cz atd.
Film, který se zabývá náboženstvím, pochybnostmi o oficiální verzi 11. září, příčiny ekonomických krizí, vznik válek, moc korporací a skupina mocných lidí, která řídí politiku a udržuje většinu lidí v nevědomosti.
Dokument Alexe Jonese The Obama Deception - Podraz jménem Obama se zabývá otázkou, pro koho pracuje nový americký prezident Barack H. Obama a dokladuje, že většina jeho volebních slibů se stala minulostí, a v podstatě dělá pravý opak toho, s čím přesvědčoval americké voliče, aby mu dali svůj hlas.
Jak vychovat doživotního platiče a konzumenta? Působit na člověka v době, kdy se teprve utváří a je nejzranitelnější, v době dětství. Děti jsou cílem většiny korporací, protože nedokáží rozeznat lež od pravdy, co je však horší, korporace a reklamy přetvoří člověka do podoby, že ani v dospělosti není schopen rozeznat pravdu od lži.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one